Skip to content
Laatste nieuws
Sneakerjagers Logo

Air Jordan 1 Retro Low OG 'Last Dance At The Garden'

Air Jordan 1 Retro Low OG 'Last Dance At The Garden' IR0088-001

Kies je maat

Waar te koop

Marktplaatsen

Updates

18:34
Release Reminder

Release reminder: Air Jordan 1 Retro Low OG 'Last Dance At The Garden'

Release reminder! De Air Jordan 1 Retro Low OG 'Last Dance At The Garden' dropt morgen, 26 september om 09:00. Deze OG-lowtop komt in een Black/Varsity Red/Summit White-uitvoering en kost €159,99.

Over de Air Jordan 1 Retro Low OG 'Last Dance At The Garden'

De Air Jordan 1 Retro Low OG ‘Last Dance At The Garden’ (IR0088-001) verwijst naar Michael Jordans laatste wedstrijd in Madison Square Garden als speler van de Chicago Bulls. In maart 1998 droeg hij daar opnieuw de Air Jordan 1 ‘Chicago’, hoewel de Air Jordan 13 inmiddels zijn nieuwste model was.

Deze lage uitvoering neemt de kleuren van Chicago over, met een witte leren basis en rode en zwarte overlays van textiel met een bloemenpatroon. De zwarte leren Swoosh krijgt een goudkleurige omlijning. Diezelfde tint komt terug in het geborduurde Wings-logo op de hiel. Een geweven Nike Air-label op de tong maakt de OG-uitvoering compleet.

Productdetails

Stylecode
IR0088-001
Retailprijs
€159,99
Prijsklasse
€159,99 tot €200,-
Colorway
Black/Varsity Red/Summit White
Releasedatum
Beoordeling
8.9 / 10 (18 stemmen)
Bijgewerkt