Met de release van het vijfde seizoen van Stranger Things brengt Nike een speciale collectie uit op 4 december 2025. Deze Stranger Things x Nike collectie viert de populaire Netflix-serie met een reeks unieke sneakers.
Nike’s collectie bevat drie colorways die aansluiten bij het laatste seizoen van de wereldberoemde serie. De Nike Air Max 1 ‘Steve Harrington’ komt in een mix van burgundy, grijs en wit. Deze samenstelling van kleuren is erg herkenbaar, het is namelijk de originele Air Max 1 colorblocking.
De Nike Field General High ‘Eleven’ maakt zijn debuut als een high-top, uitgevoerd in wit, zilver met zwart. Tot slot de Nike LD-1000 ‘Erica Sinclair’, die een gedurfde kleurencombinatie van paars, geel en wit heeft.
Wat deze sneakers uniek maakt, is onder andere het omgekeerde Nike-logo, een knipoog naar ‘The Upside Down’. Al met al is het een subtiele collectie waarbij deze kleine details de sneakers maken.

Nike x Stranger Things release info
De Nike sneakers droppen dus op 4 december 2025. De Air Max 1 ‘Steve Harrington’ zal €170 kosten, terwijl de Field General High ‘Eleven’ voor €140 te koop zal zijn. Voor de LD-1000 ‘Erica Sinclair’ ligt de prijs op €110. Deze Stranger Things x Nike collectie biedt fans van de serie de kans om een stukje van Hawkins mee naar huis te nemen!
Sneakerliefhebbers kunnen de collectie scoren op 4 december 2025 bij Nike.com en geselecteerde retailers. Check hieronder de foto’s van alle drie de sneakers.
Houd de Sneakerjagers releasekalender in de gaten voor het laatste release-informatie.
Stranger Things seizoen 5 verschijnt in drie delen: vier afleveringen op 26 november 2025, drie op 25 december 2025, en de finale op 31 december 2025.
Ja helaas. Seizoen 5 is het laatste seizoen van Stranger Things en rondt het verhaal van Hawkins af. Er komen wel nieuwe projecten binnen hetzelfde universum, maar los van deze verhaallijn.

















