Skip to content
Laatste nieuws
Upcoming

Sneakersnstuff viert tien jaar Berlijn met SNS x adidas Adizero EVO SL Zip 'Alles ist gut'

Profile picture of Maren TinnefeldDoor Maren6 november 2026 12:02
Sneakersnstuff viert tien jaar Berlijn met SNS x adidas Adizero EVO SL Zip 'Alles ist gut'

Sneakersnstuff viert tien jaar Berlijn met een eigen runner. De SNS x adidas Adizero EVO SL Zip verschijnt op 7 november 2026 en koppelt het marathonplatform van adidas Performance aan een zip-shroud uit de vroege jaren 2000. Het motto van de SNS x adidas Adizero EVO SL Zip: 'Alles ist gut'.

SNS x adidas Adizero EVO SL Zip campagne op een Berlijns perron
Foto: Sneakersnstuff

Tien jaar geleden opende SNS zijn deuren aan de Schönhauser Allee. Voor dat jubileum zocht de Zweedse sneakerwinkel het Performance-team van adidas op.

Dat verklaart meteen de keuze voor een echte racer als basis.

Het concept draait om de tussenuren van de stad. Om zes uur 's ochtends begint de een aan een marathontraining, terwijl de ander na een lange nacht net naar huis loopt.

Die dubbelheid zie je terug in de colorway. Verschillende tinten zwart, 3M-reflecterende Three Stripes en felgroene accenten.

Zijaanzicht SNS x adidas Adizero EVO SL Zip HP5066
Foto: Sneakersnstuff

Berlijn onder je voeten

De basis is de adizero EVO SL met een Lightstrike Pro-tussenzool en een rubberen outsole.

Over de upper ligt een shroud met rits, een knipoog naar trackschoenen van rond de eeuwwisseling.

Rits van de shroud op de SNS x adidas Adizero EVO SL Zip
Foto: Sneakersnstuff

Binnenin vind je een groene binnenzool met het nachtelijke stratennet van Berlijn erop gedrukt. Ook de veters combineren zwart en groen.

Groene binnenzool met Berlijnse stratenkaart
Foto: Sneakersnstuff
Groene veters van de SNS x adidas Adizero EVO SL Zip
Foto: Sneakersnstuff

Bij de release hoort een surrealistische campagnefilm, opgenomen op locatie in Berlijn.

DJ Alissa Zaddi, dichter en kunstenaar Justice J en Noah van het SNS Berlin-team belanden daarin in een vreemde reeks gebeurtenissen. De aanleiding? Een flyer die drie wensen belooft: 'Call 333'.

Campagnebeeld SNS x adidas Adizero EVO SL Zip in een Berlijnse winkel
Foto: Sneakersnstuff
SNS x adidas Adizero EVO SL Zip on feet op straat in Berlijn
Foto: Sneakersnstuff

De SNS x adidas Adizero EVO SL Zip (stylecode HP5066) komt op 7 november 2026 uit voor €170 via Sneakersnstuff.

Alle content is geschreven aan de hand van onze Editorial guidelines.

Tags