Wij hebben weer een nieuwe winactie voor jullie! Met deze actie maak je kans om een paartje Nike Air Max 1 WMNS SE “Tartan” te winnen! Waar wacht je nog op?!
Er zijn een aantal stappen die je moet voltooien om deel te mogen nemen aan de actie:
- Like de foto op onze Instagram account
- Volg Sneakerjagers op Instagram
- Tag drie vrienden in het Instagram bericht en vermeld je schoenmaat in dezelfde comment.
Dat stelt niet zoveel voor toch? Klik op deze link of op het onderstaande bericht om snel en gemakkelijk bij het Instagram bericht te komen waar je aan de actie kunt deelnemen. Good luck 🙂
Om op de hoogte te blijven van het laatste sneakernieuws, volg je @sneakerjagers op Instagram, bekijk je onze releasekalender en abonneer je op onze nieuwsbrief om razendsnelle updates te ontvangen in je inbox.
De Nike Wmns Air Max 1 SE ‘Tartan’
De upper (bovenkant) van de sneaker is voorzien van twee verschillende kleuren tartan. Een tartan is een geruite stof, waar de Schotse kilt van gemaakt werd. Tartan is een populaire stof die zowel in de mode als in streetwear behoorlijk trendy zijn. De toebox gaat gekleed in een geel en zwart geruite stof. De mudguard en de overlays zijn van zwart nubuck en de voering en buitenzool zijn ook zwart gekleurd. Rondom de enkel zit het bekende rode tartan stof.
Prijs: €150,-
Colorway: Black/Black-University Red Noir/Universite Rouge/Noir
Stylecode: AV8219-001
Bekijk hier de Storelist >>