Zellerfeld en Nike hebben zojuist een nieuwe colorway van de Air Max 1000 onthuld: de ‘Black’. Deze zwarte uitvoering is de tweede in de reeks, naast de ‘Oat’ colorway die later deze maand zal releasen. Verwacht wordt dat ook deze release beperkt blijft tot 300 paar, die, net als de ‘Oat’, uitsluitend in de Verenigde Staten verkrijgbaar zullen zijn.
De Nike Air Max 1000 is in mijn ogen een perfect voorbeeld van hoe sneakers er in de toekomst uit kunnen zien: een gestroomlijnd design, van top tot teen vervaardigd met 3D‑printtechnologie, volledig gevormd naar de contouren van de voet. Na lang wachten op de eerste colorway, de ‘Oat’, krijgen we nu ook de ‘Black’ te zien.
Zoals de naam al doet vermoeden, heeft de sneaker een zwarte upper met verfijnde, webachtige structuren en unieke geometrische patronen die alleen mogelijk zijn dankzij Zellerfelds geavanceerde productieproces. Een felgroene Air-unit geeft het paar een opvallende twist.
Er zullen naar verwachting slechts 300 exemplaren van de Air Max 1000 ‘Black’ worden geproduceerd. De ‘Oat’ colorway, die op 19 augustus 2025 verschijnt, is een US exclusive, en de kans is groot dat dit ook voor de ‘Black’ geldt.
Houd de Sneakerjagers nieuwspagina in de gaten voor updates rondom deze release.
De sneaker heeft voor nu nog geen officiële releasedatum. Wel kunnen we het paar, en zo ook de ‘Oat’ colorway, in 2025 verwachten. Houd de Sneakerjagers nieuwspagina in de gaten voor updates.












