Nike bracht een tijdje geleden de Air Max 90 ‘Chenille Swoosh’ naar buiten. Een Air Max 90 met een teddybeer achtige stof op de Swoosh. Na een bruine versie komt er nu ook een rode uitvoering.
De AM90 ‘Chenille Swoosh’ is een nieuwe interpretatie van de iconische Air Max 90. De normale Air Max 90 heeft verschillende plastic elementen, deze zijn nu vervangen voor gebreide stukken. Zo zijn de grote veterstukken van een blauw en beige gebreide stof gemaakt. De herkenbare branding op de hiel is gemaakt van dezelfde blauwe stof en ‘Nike Air’ is hier geel gekleurd. De sneaker heeft een rode upper die gemaakt is van suède en canvas. Wat deze uitvoering uniek maakt is de Swoosh, deze is gemaakt van Chenille, een zachte en pluizige stof.
Wanneer de Air Max 90 ‘Chenille Swoosh’ Red uit gaat komen is nog niet bekend, maar dit zal binnenkort zijn. Houd voor updates Sneakerjagers en de releasekalender in de gaten.
Nike Air Max 90 ‘Chenille Swoosh’ Red
Releasedatum: Juli 2018 verwacht
Prijs: 145
Stylecode: 858954-600
Storelist: Klik hier >>